Na powierzchni około 600 mkw. Takko Fashion zaoferuje odzież i akcesoria dla dorosłych i dzieci. Firma posiada w obecnej chwili prawie 1400 sklepów. Na rynku działa od niemal 30 lat jako sieć dyskontów odzieżowych. Takko Fashion swoją siedzibę ma w Telgte w Niemczech. Oferuje ubrania dla dorosłych i dzieci, dopasowując ofertę do aktualnych trendów mody. Od marca 2008 roku marka Takko rozwija się również w Polsce. Teraz klienci będą mogli odmaleźć sieć w Galerii Tarnovia w Tarnowie. Będzie to 29. sklep Takko Fashion w kraju.

Zaplanowane na 6 maja 2010 roku otwarcie sklepu odzieżowego Takko Fashion połączone będzie z weekendowym blokiem rozrywkowym. Z okazji otwarcia sklepu Takko w weekend 8-9 maja 2010 roku
w Galerii Tarnovia zostanie zorganizowana impreza otwarciowa z konkursami i atrakcjami.
W sobotę, 8 maja br. między godziną 11:00 a 20:00, oraz w niedzielę, 9 maja br. w godzinach 12:00-18:00, klienci wezmą udział w zabawach: „Koło fortuny” oraz „Złam kod do sejfu”. Do wygrania – bony zakupowe i drobne upominki. Nie zabraknie animacji dla dzieci.

W kwietniu do grona najemców Galerii Tarnovia dołączył także sklep Cohnpol z branży obuwniczej. Cohnpol jest firmą z wieloletnią tradycją, znaną zarówno wśród klientów z Polski, Niemiec, Rosji, Anglii, Litwy, Ukrainy, Mongolii, Kazachstanu, Słowacji i Czech. Całość produkcji wykonywana jest w firmowych zakładach na terenie Polski, co upoważnia ją do oznakowania produktów znakiem „Dajesz Pracę”.

Dodatkowo w Galerii Tarnovia na koniec maja br. zaplanowano otwarcie Asti Ferre, sklepu z akcesoriami i odzieżą damską. Butik powstanie na powierzchni około 40 mkw.