Przychody spółki w poprzednich latach kształtowały się następująco: 2008 r. – ok. 80 mln zł, 2007 r. – ok. 75 mln zł, 2006 r. – ok. 70 mln zł. W ostatnich latach firma weszła na dwa nowe rynki: rumuński i irlandzki. W przyszłości spółka planuje również ekspansję na rynek rosyjski, ukraiński oraz litewski.

Większość lokali sieci znajduje się w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Lublin, Katowice, Wrocław) lub w mniejszych miejscowościach położonych w pobliżu dużych aglomeracji. Restauracje Dominium często zlokalizowane są w centrach handlowych lub przy ulicach przy dużym natężeniu ruchu pieszych. Sieć posiada również kilka lokali w kurortach turystycznych jak Zakopane czy Jastarnia. Najwięcej lokali sieci znajduje się w województwie mazowieckim, małopolskim i na Śląsku.

Firma Dominium SA jest właścicielem sieci restauracji Dominium, jednej z największych tego typu spośród lokali gastronomicznych w Polsce. W portfolio sieci znajduje się również Kanton – marka chińskich restauracji. Założycielem spółki powstałej w kwietniu 1993 r. jest Tomasz Plebaniak, obecnie prezes zarządu Dominium SA. W 2001 roku spółkę przekształcono w sieć restauracji typu casual dining. W marcu 2008 r. Dominium podpisało umowę inwestycyjną z BBI Capital NFI na zakup 12,5 proc. akcji spółki.

Jak już pisaliśmy, w bieżącym roku Dominium SA zamierza wejść na warszawską giełdę. Jak mówił Piotr Dzierżek, dyrektor generalny Dominium SA, debiut na GPW pozwoli spółce m.in. na pozyskanie znaczących środków na inwestycje oraz da nowe możliwości rozwoju. W przyszłości firma planuje połączenie sił z innymi firmami z branży.