Martes Sport jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych renomowanych marek m.in.: Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Newland. Specjalizuje się w odzieży i sprzęcie dla popularnych dziedzin sportu takich jak: trekking, sporty zimowe, pływanie czy różne dyscypliny sportów rowerowych.

– Cieszę się z podpisania umowy i pozyskania do galerii Martes Sport, będzie to jedyny tak duży sklep sportowy w mieście. Wzmacnia ona branżę sportową obecną w Gemini Park Tarnów. Sport i rekreacja są jednymi z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Dlatego tak ważne jest, aby regionalne centrum handlowe mogło zaoferować szeroką gamę produktów związanych z tą dziedziną życia – mówi Ewa Ściubidlo, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic.