Każdy klient telefonii komórkowej Carrefour Mova, będzie mógł bezpłatnie doładować swoje konto na podstawie paragonu, który otrzyma za zrobienie zakupów w supermarketach Carrefour.

– Telefonia Carrefour Mova, którą nieustannie rozwijamy od 2008 r. jest najtańszą ofertą na rynku telefonów na kartę. Minuta rozmowy to koszt 25 gr. Minuty za zakupy nie są nowością w ofercie Carrefour Mova. Klienci, którzy korzystają z naszych usług dłuższy czas, doskonale pamiętają tę ofertę, o czym świadczą liczne sygnały jakie od nich otrzymujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić i przywrócić ją w jeszcze bardziej atrakcyjnej formie. Minuty za zakupy przedłużają ważność konta na wykonywanie połączeń. Dzięki temu, Klient robiący zakupy w supermarketach Carrefour właściwie nie musi doładowywać konta, ponieważ otrzymuje minuty na rozmowy (do Mova i innych sieci Era, Plus, Orange, TP S.A.), które dodatkowo przedłużają jego ważność. W ten sposób nasi stali Klienci, będą mogli praktycznie zrezygnować z płacenia za użytkowanie telefonu komórkowego. Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że osoby korzystające z programu Rodziynka i będące jednocześnie użytkownikami Carrefour Mova, mogą wymieniać punkty z kart Rodziynka na minuty.

Wprowadzając do oferty powyższe udogodnienia, mieliśmy na uwadze przede wszystkim zintegrowanie usług, dzięki czemu zarówno zakupy, jak i korzystanie z Carrefour Mova, będą dla Klientów korzystniejsze ze względu na obniżenie wysokości wydatków – mówi Tomasz Gniewek, dyrektor zarządzający Carrefour Mova.

Minuty będą naliczane na podstawie paragonu i przekazywane Klientom w postaci specjalnego wydruku, na którym znajdą się następujące informacje: liczba minut, kod zasilenia (analogicznie, jak przy każdym doładowaniu prepaid), termin ważności paragonu oraz informacja jak doładować minuty (wprowadzając kod *101*KOD ZASILENIA#). Paragon będzie drukowany automatycznie i następnie wręczony Klientowi przez kasjera z paragonem za zakupy oraz ewentualnym potwierdzeniem płatności kartą płatniczą.