W nowym salonie zaaranżowano przykładowe propozycje pokojów dziennych, dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów. Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane, dopasowane stylistycznie do dostępnego w sklepie asortymentu.

– Cieszymy się, że za pośrednictwem nowego salonu mieszkańcy Szczecina i całego Pomorza Zachodniego będą mieli jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty produktowej Black Red White. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem klientów, a usługi dodane – takie jak transport czy montaż mebli – podniosą atrakcyjność naszego salonu i dodatkowo zachęcą do zakupów. Na wszystkich, którzy od 8 maja do 23 maja 2010 odwiedzą salon Black Red White w Szczecinie czekają atrakcyjne rabaty i promocje – mówi Robert Kwiecień, prezes zarządu MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.

Otwarciu kolejnej placówki handlowej MEBLE-Black Red White towarzyszy kampania reklamowa. W ramach akcji zaplanowano między innymi działania outdoorowe, emisję spotów reklamowych w lokalnych stacjach radiowych czy dystrybucję gazetki promocyjnej bezpośrednio do klientów oraz w formie insertów do prasy.

Dla wygody kupujących sklep został podzielony na sekcje, w zależności od przeznaczenia oraz stylistyki asortymentu. Nowo otwarty obiekt jest już trzecim w Szczecinie salonem należącym do sieci MEBLE-Black Red White.
Na rzecz Grupy Black Red White – w spółkach zależnych oraz w spółkach współpracujących z Grupą i świadczących dla niej usługi – pracuje łącznie ponad 14,5 tys. pracowników.