Strata operacyjna na poziomie grupy wyniosła 0,79 mln zł wobec 2,51 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 21,02 mln zł wobec 28,14 mln zł rok wcześniej. W ujęciu jednostkowym, w I kw. 2010 roku spółka miała 0,48 mln zł zysku netto wobec 1,59 mln zł straty rok wcześniej.

W 2009 roku sieć handlowa spółki powiększyła się o pięć sklepów. Obecnie Bytom ma 52 placówki, w tym jedną w Niemczech. Spółka została niedawno dokapitalizowana kwotą 4,5 mln zł przez fundusze zarządzane przez Investors TFI.

Zakłady Odzieżowe Bytom to polskie przedsiębiorstwo przemysłu lekkiego, specjalizujące się w produkcji odzieży męskiej: głównie garniturów, marynarek oraz spodni. Firma powstała w lipcu 1945 roku w Bytomiu. Od 1 stycznia 1995 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od początku istnienia wyprodukowała kilkadziesiąt milionów ubrań, które były sprzedawane na rynku polskim oraz na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy USA.

Wśród producentów odzieżowych w kraju spółka znajduje się w czołówce firm, biorąc pod uwagę jakość i wartość sprzedaży. Firma otrzymała między innymi takie nagrody, jak: Doskonałość Mody 2000, Złote Godło, Złotą Pętelkę, Laur Konsumenta 2005, Wybitnego Złotego Konsumetnta oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Firma deklaruje również, że kieruje się dbałością o ekologię i środowisko. Preferuje dostawców oferujących  produkty posiadające eko-znak lub System Zarządzania Środowiskowego.