Wdrożenie objęło najważniejsze obszary funkcjonowania firmy, m.in. księgowość, płace i kadry oraz analizy i raportowanie. Działanie Frisco.pl wspierają moduły systemu Comarch OPT!MA: Kasa/Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Środki Trwałe oraz Płace i Kadry Plus. Konsultanci Software Solutions przeprowadzili cykl szkoleń dla użytkowników nowego oprogramowania, szczególną uwagę przywiązując do zagadnień księgowych i kadrowo-płacowych.

– Proces implementacji nowego programu przebiegł szybko dzięki sprawnemu działaniu firmy Software Solutions, która wykazała się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale też specjalistyczną wiedzą na temat systemu Comarch OPT!MA – mówi Szymon Babicki z firmy Frisco.pl. – Comarch OPT!MA został dostosowany do specyfiki naszej firmy, a co bardzo istotne nie spowodował zakłóceń w działalności firmy w trakcie jego wdrażania.

Frisco.pl to pięć wyspecjalizowanych sklepów – Frisco, FriscoBaby, FriscoOrganic, FriscoDeli oraz FriscoAnimals, oferujących zakupy z dostawą do domu. Frisco.pl jest jedyną w Polsce zintegrowaną platformą e-commerce dla producentów i dystrybutorów, łączącą najnowszą technologię internetową z nowoczesną detaliczną logistyką produktów FMCG. Dzięki niej klienci mają dostęp do pełnej oferty producentów, bez konieczności zakładania nowych kont i z jedną dostawą Frisco dla całego zamówienia.

Zakupy dostarcza z wykorzystaniem floty FriscoVanów – samochodów specjalnie przystosowanych do przewożenia żywności. FriscoVany są wyposażone w chłodnie. Zakupy dostarczamy z wykorzystaniem najnowocześniejszej w Polsce floty FriscoVanów – samochodów specjalnie przystosowanych do przewożenia żywności. FriscoVany są wyposażone w chłodnie, dzięki czemu, niezależnie od pogody, zapewniają idealne warunki dla Twoich zakupów. Mrożonki i lody dostarczane są w specjalnych izotermicznych pojemnikach, w których przez cały czas transportu utrzymywana jest poniżej -18 st.