Domoteka Design Days to targi designu, w czasie których młodzi projektanci mody i dodatków, malarze, rzeźbiarze, fotograficy i inni twórcy będą mogli bezpłatnie zaprezentować swoje prace, a klienci Domoteki uzyskają możliwość kupienia ich po atrakcyjnych cenach.

Salony Domoteki zaproponują swoim klientom specjalne oferty, rabaty i promocje. Eventy odbywać się będą przez cztery kolejne majowe weekendy. W trakcie każdego z nich swoje prace prezentować będzie na terenie Domoteki kilkudziesięciu twórców. Każdy tydzień organizowany jest pod innym hasłem.

15 i 16 maja Domoteka zaprasza na targi modowe i spotkania z projektantami ubrań. Dostępne będą projekty m.in.: Marty Siniło, duetu Zemełka i Pirowska, Green Estabilishment, Pauliny Plizgi, Maldorora i wielu innych. Wszystkie ubrania, które zostaną zaprezentowane, będzie można kupić nawet do 70% taniej. Prezentowane projekty młodych artystów są często dostępne wyłącznie w pojedynczych, unikalnych egzemplarzach.

W sobotnie południe, 15 maja odbędzie się spotkanie z projektantem mody, Łukaszem Jemiołem, którego minimalistyczne stroje stanowią kwintesencję stylu i elegancji. Łukasz opowie o swojej pracy, drodze do sukcesu i zamiłowaniu do mody. Odpowie na pytania innych artystów, dziennikarzy i gości Domoteki. Będzie można także obejrzeć jego projekty.

Dodatkiem do wydarzeń weekendu będzie konkurs, w którym troje zwycięzców otrzyma nagrody – ubranie zaprojektowane specjalnie dla nich przez Magdalenę Dąbrowską (ubranie damskie) lub Michała Gilberta Lacha (ubranie męskie). Kolejnych 50 osób otrzyma płyty.