Yups! zajmie ponad 82-metrową powierzchnię na poziomie pierwszym. Jest to kolejny, po otwartych ostatnio lokalach: Willsor (koszule męskie) oraz Top Secret, efekt trwającej rekomercjalizacji Galerii. Yups! to synonim niedrogich i modnych ubrań dla młodych kobiet.

Produkcją oraz sprzedażą ubrań marki Yups! od 1995 roku zajmuje się firma Planeta Mody. W całym kraju pod tym logo działa około150 placówek handlowych. Firma swoją działalność prowadzi poprzez otwieranie sklepów na zasadach franchisingu, ale także własnych salonów firmowych. Sklepy tworzone są zazwyczaj w miastach przekraczających 25 tys. mieszkańców. W przyszłości mają powstawać kolejne punkty firmujące markę.

Galeria Młyńska to nowoczesne centrum handlowe Raciborza. Zlokalizowane jest w samym sercu miasta. Obiekt oferuje klientom sklepy marek takich jak: Reserved, Sunset Suists, Black and White, Apart, Natura, House, Mohito, Diverse, CCC, Pako Jeans, Funk’n’Soul. Powierzchnia całkowita galerii wynosi ponad 3,8 tys. mkw., a najmu blisko 2,9 tys. mkw.

Inwestorem i zarządcą obiektu jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie. Firma została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii, Niemiec i Węgier.

Caelum Development skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. W celu zapewnienia najwyższego standardu realizowanych projektów wszystkie procesy związane z ich powstawaniem realizowane są przez zespół profesjonalnych i zaangażowanych pracowników organizacji.