– Przeniesienie biura z Kabat do centrum Warszawy wiąże się z rozwojem firmy. W naszych planach mamy poszerzenie portfolio inwestycji nieruchomościowych zarówno komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Chcemy być bardziej dostępni dla naszych klientów i kontrahentów, którzy docierają do nas z różnych części miasta – mówi Bogdan Żołnierzak, dyrektor generalny Grupy.
N21 to nowoczesny obiekt biurowy, zlokalizowany w samym centrum miasta.

Grupa Nap Invest jest podmiotem powiązanym z firmą Novit Sarl, której siedziba znajduje się w Luksemburgu. Novit został powołany do realizacji inwestycji na rynku finansowym oraz rynku nieruchomości, głównie w Europie.

W Polsce inwestycje w zakresie nieruchomości Novit realizuje poprzez Grupę Nap Invest, która jest właścicielem m. in. powierzchni komercyjnych w Warszawie. Pierwszą znaczącą inwestycją jest Galeria Rembielińska, położona na warszawskim Bródnie. Grupa Nap Invest działa przez spółki celowe, którymi zarządza firma Nap Invest Management sp. z o.o. Zadaniem spółki Nap Invest Management jest kompleksowe zarządzanie procesem inwestycyjnym – od przygotowania projektu, sprzedaży i wynajmu, marketingu, po obsługę prawno-administracyjną.

Galeria Rembielińska oferuje 13 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie działają m.in.: delikatesy spożywcze Delima, salon Empik oraz drogeria Rossmann, które mieszczą się są na pierwszym poziomie. Wśród pozostałych marek są m.in.: C&A, CCC, Delta Sport, RTV Euro AGD. Klienci Galerii Rembielińskiej mogą również skorzystać z oferty sklepów niedostępnych w innych centrach handlowych stolicy, np. Greenpoint, Lejdis, Oxide&Snazee czy Ravel.