Express Rent a Car dysponuje flotą ponad 1,7 tys. samochodów. Swoje punkty ma w kilkunastu miastach Polski, a także Niemiec. Najnowszy, przy Bonarka City Center, jest już szóstym punktem tej marki w Krakowie. Sieć wypożyczalni samochodów toferuje stawki za wynajem już od 70 zł brutto/dobę, brak limitu przebiegu kilometrów oraz całodobowy serwis.

Firma przygotowała właśnie ofertę na wakacje – proponuje wynajem aut na długie terminy, a także – co ciekawe – oferuje kilka zróżnicowanych modeli kamperów.

Rezerwacji samochodu można dokonać zarówno w Bonarka City Center, przez 24h/dobę poprzez stronę internetową www.express.pl lub pod numerem telefonu (12) 1 97 79. Odbiór – w Bonarka City Center w Krakowie lub innym miejscu wskazanym przez klienta. Punkt Express Rent a Car w Bonarka City Center znajduje się przy Info Punkcie na Placu pod Zegarem.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na poprzemysłowym terenie (ok. 19 h) dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Bonarka – nowe centrum miejskie, została otworzona 21 listopada 2009 roku. BCC jest współczesną interpretacją sieci miejskich ulic i placów handlowych. Jest przykładem kompleksowego działania w trzech płaszczyznach: ekologii, infrastruktury i funkcji społecznej, w całości finansowanego przez inwestora. Do dyspozycji klientów oddano 270 sklepów, spośród których kilkanaście pojawiło się w Krakowie po raz pierwszy.

Inwestorem projektu Bonarka City Center jest dedykowana spółka projektowa Roland Investments
Sp z o.o., której udziałowcami są: TriGranit Holding Ltd i IPR Ltd.