Jak podaje spółka, w porównaniu do I kwartału 2009 roku wzrosła sprzedaż kas systemowych, drukarek fiskalnych, wag do zabudowy w boksach kasowych, wag systemowych. Sprzedaż kas Elzab Mini i Elzab Jota kształtowała się na poziomie nieco niższym od osiągniętej w I kwartale 2009 roku. Liczba sprzedanych kas Elzab Eco wzrosła o ponad 4 proc. w stosunku do I kwartału 2009 roku. Sprzedaż kas systemowych z rodziny Elzab Delta, w stosunku do I kwartału 2009 roku, wzrosła o 4,3 proc. W ostatnim tygodniu I kwartału 2010 roku wprowadzona została do sprzedaży nowa kasa Elzab Delta Max.

W I kwartale 2010 roku Elzab SA zrealizował około 60 proc. obrotu przez sprzedaż bezpośrednią, oddziały w Warszawie i we Wrocławiu oraz biura handlowe w Żarach i w Suchym Lesie. Około 40 proc. obrotu zrealizowane zostało poprzez dwustopniową sieć dystrybucji opartą o dystrybutorów. Największy obrót, ponad 22 proc., zrealizowała Geneza System SA.

Elzab SA jest producentem oraz dostawcą urządzeń i systemów wspomagania sprzedaży detalicznej. Jest firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji szerokiej gamy kas fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą, takich jak: wagi elektroniczne, sprawdzarki cen, drukarki niefiskalne, drukarki etykiet, szuflady kasowe, modemy kasowe i multipleksery. Oferta Elzab SA obejmuje również produkty muzyczne sprzedawane pod marką GLAB. Od sierpnia 2009 roku także produkty przejętej spółki Medesa Sp. z o.o., takie jak wagi handlowe kalkulacyjne i etykietujące, wagi platformowe i usługi serwisowe w zakresie sprzedawanych urządzeń.