Wśród najemców są takie marki jak: Delima, H&M, KappAhl, Reserved, New Yorker, Empik, Deichmann, Douglas, Venezia, Orsay, Rossmann, Vision Express, Yes, Apart, Big Star, Sunset Suits, Camaieu, CCC Komputronik, KFC i inne. Na terenie centrum znajduje się również centrum zabawy i rozrywki Fantasy Park.

Od 2000 roku Plaza Centers zainwestowała w Polsce ponad 280 milionów euro. Kolejne 270 milionów euro zainwestuje w ciągu najbliższych 2-3 lat. Rok 2010 jest szczególny – deweloper zrealizował już dwa znaczące projekty i jeszcze w trzecim kwartale uruchomi kolejny – w Toruniu. – Widzimy poprawę na rynku w 2010 roku i mam nadzieję, że to już stały trend, zarówno z perspektywy popytu konsumentów, większej aktywności inwestycyjnej deweloperów, jak i lepszej dostępności finansowania – mówi Ran Shtarkman, prezes Plaza Centers. – Rynek odzyskuje swój rytm, pojawia się coraz więcej ciekawych projektów, zwiększa się ilość znaczących transakcji – zauważa. – Przy obecnym niskim poziomie stóp procentowych spodziewamy się, że międzynarodowe fundusze inwestycyjne będą zwiększać swoje zaangażowanie na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie cały czas jest bardzo duży potencjał wzrostu – dodaje.

Do 2013 roku polska spółka Plaza Centers zbuduje w Polsce jeszcze 3 duże obiekty o łącznej powierzchni najmu 120 tys. mkw.

Plaza Centers specjalizuje się w działalności deweloperskiej na rynkach szybko rozwijających się Europy i Azji. W 1996 roku powstało pierwsze na Węgrzech nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe – Duna Plaza w Budapeszcie.

W ciągu czternastu lat działalności deweloperskiej w Europie Plaza zrealizowała 30 obiektów w Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Łotwie. Kolejne 18 jest w trakcie realizacji m.in. w takich krajach jak Rumunia, Serbia, Bułgaria, Grecja, czy Indie.