Na ukończeniu jest remont przylegającego do Drukarni placu Centralnego, który zostanie uroczyście otwarty w czerwcu br. Kolejnym etapem będzie wrześniowa metamorfoza wizerunku samej Drukarni, której towarzyszyć będą premiery nowych sklepów.

Ubrania Patricia Pepe dostępne są m.in. w warszawskiej Promenadzie, CH Klif w Warszawie i Gdyni, CH Silesia City Center w Katowicach, Starym Browadze w Poznaniu oraz Arkadach Wrocławskich we Wrocławiu.
Marka została stworzona w 1993 roku we Florencji. Główną projektantką marki jest Patricia Bambi. Jej odzież przeznaczona jest dla aktywnych, młodych kobiet, które lubią czuć smak luksusu. Ubrania Patricia Pepe charakteryzuje unikatowe wzornictwo, tkaniny doskonałej jakości, intensywne kolory oraz dbałość o detale.

Aktualnie ubrania Liu Jo można kupić w 6 salonach w Polsce. Marka dostępna jest m.in. w DH Renoma we Wrocławiu. Brand Liu Jo narodził się w 1995 roku we Włoszech w samym sercu okręgu tekstylnego w Carpi w prowincji Emilia Romagna. Został wykreowany przez młodego przedsiębiorcę Marco Marchi i jego brata Vannisa. Marka Liu Jo w ciagu kilku ostatnich lat jest jednym z największych sukcesów handlowych we Włoszech. W szybkim tempie rozwija się projekt otwierania salonów monomarkowych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

W Polsce markę Guess Jeans rozwija firma R&D Poland. Oferuje odzież damską i męską, a także buty, torebki i zegarki. Do końca 2012 roku ma otworzyć w Polsce 25 salonów w różnych formatach: Guess Jeans, Guess Accesories, Guess Footwear, Guess by Marciano i Guess Kids.