W skład rady nadzorczej został powołany jeszcze Sławomir Strycharz. Odwołani ze swoich stanowisk zostali Luca Luzzi i Gherardo Iannelli.

Maciej Fedorowicz posiada wyższe wykształcenie techniczne. Studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej i Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Koszalinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Fabryce Maszyn Rolniczych Famarol w Słupsku jako kierownik montażu, szef kontroli jakości, kierownik zakładu. W 1985 roku podjął pracę w Komunalnym Przedsiębiorstwie Napraw Autobusów Kapena w Słupsku na stanowisku dyrektora produkcji. W latach 1990-1992 był dyrektorem handlowym w Północnych Zakładach Przemysłu Skórzanego Alka w Słupsku. Od 1992 roku związany jest z Gino Rossi, początkowo jako prokurent a od 1994 roku prezes zarządu. Funkcję tę pełnił do 17 listopada 2008 roku.

Sławomir Strycharz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Wydział Zarządzania o specjalnościach funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw oraz rachunkowość. Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ukończył aplikację na biegłego rewidenta. W latach 2000-2001 pracował w firmie Vent Kamiński i spółka sp. j. w Krakowie jako główny księgowy. W latach 2001-2004 zajmował stanowiska księgowego, samodzielnego księgowego konsultanta w firmie FK Akcept Kazimierz Biernacki w Krakowie. W latach 2004-2005 zatrudniony w Sympozjum sp. zo.o. w Krakowie na stanowiskach główny księgowy , główny specjalista ds. kadrowo- płacowych. W latach 2004-2005 pełnił funkcję samodzielnego specjalisty ds. finansowo- księgowych w firmie TVN 24 sp. zo.o. O/Kraków. W latach 2005-2007 zatrudniony w PEC Geotermia Podhalańska SA w Zakopanem, na stanowisku zastępcy a następnie głównego księgowego. Od 2007 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą Strycharz Audyt Finanse . Współpracuje ze spółką Wojas SA.