Po podpisaniu umowy zostanie wsparty doświadczeniem i kontaktami działu komercjalizacji ECC Property Management w zakresie współpracy z najemcami. Powierzchnia Galerii wynajęta jest w 80 proc., finalizowane są negocjacje w zakresie optymalizacji doboru oferty i portfela najemców dla ostatnich wolnych powierzchni. Wśród 80 firm które dotychczas podpisały umowy, znalazły się: Kaufland, H&M, Reserved, Orsay, C&A, House, 5-10-15, Tryumph, Cropp Town, Wojas, Deichmann, Ryłko, Kolporter, Vision Express, Kolporter, Orange, Douglas, oferta usługowa i gastronomiczna.

Galeria Sanowa w Przemyślu będzie nowoczesnym obiektem usytuowanym w obrębie historycznej części miasta, tuż przy ciągu spacerowym nad Sanem.
Przy projekcie nawiązano współpracę z Pracownią Architektoniczną mwm architekci, największym biurem architektonicznym regionu podkarpackiego, wyspecjalizowanym w projektowaniu dużych, komercyjnych obiektów.

W ostatniej fazie prac jest koncepcja strategii promocyjnej dla Galerii Sanowa na kilka sezonów. Otwarcie pierwszej tego typu galerii w Przemyślu oznacza nową jakość zarówno dla handlu lecz także – co jest charakterystyczne dla nowoczesnych centrów – w zakresie szeroko pojętej rozrywki, kultury i integracji mieszkańców.

Inwestorem jest San Development Sp. z o.o., spółka celowa powołana do realizacji projektu przez generalnego wykonawcę, PA NOVA SA, firmę notowaną na Warszawskiej Giełdzie papierów wartościowych w roku 2007. PA NOVA oferuje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, ma w swym dorobku liczne obiekty użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe a także stacje paliw. W ramach struktur organizacyjnych PA NOVA działa także dział projektowo – architektoniczno – urbanistyczny.

Firma ECC Propert Management Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy spółek ECC, wyspecjalizowanej w konsultingu i zarządzaniu wielkopowierzchniowymi obiektami komercyjnymi. Grupa ECC, aktualnie zaangażowana w dwa projekty nowoczesnych galerii w Azji Południowo Wschodniej, ma w swym dorobku wieloletnie zarządzanie jednym z pierwszych w Polsce nowoczesnych obiektów tego rodzaju, warszawskim Centrum Rozrywkowo – Handlowym Promenada przy ulicy Ostrobramskiej.
Swe doświadczenia w zarządzaniu obiektami komercyjnymi opiera na wieloletniej współpracy z najemcami sklepów, użytkownikami powierzchni biurowych, o łącznej powierzchni ca 120.000 m2, a także zarządzaniu całorocznym krytym lodowiskiem, kilkunastoma kinami, otwartymi i zadaszonymi parkingami, rozległymi terenami zieleni wokół obiektów. W badaniu pt. „Zadowolenie najemców centrów handlowych z obecności w centrach handlowych”, przeprowadzonym przez agencję Market Side, Promenada znalazła się na 3 miejscu w Polsce

Dział marketingu ECC Property Management Sp. z o.o. prowadzi we własnym zakresie kampanie reklamowe, działania promocyjne, współpracuje z mediami, agencjami, podwykonawcami i ma w swym dorobku spektakularne osiągnięcia, jak np. ostatnia nagroda „Srebrna Idea 2009” za najlepszą kampanię billboardową w Polsce.