Jak informuje inwestor, łatwy dostęp i korzystanie z restauracji zapewni klientom połączenie z główną drogą oraz bezpośrednie sąsiedztwo z obiektamicentrum handlowego. Otwarcie nowego McDonald’s ma nastąpić na początku 2011 roku.

Centrum Maximus znajduje się w Nadarzynie, 19 km od centrum Warszawy, 16 km od międzynarodowego portu lotniczego Warszawa Okęcie. W kierunku Centrum Maximus prowadzona jest budowa nowej trasy wylotowej z Centrum Warszawy, łącząca Aleje Jerozolimskie z Aleją Katowicką i Krakowską na wysokości sąsiadującej z Maximusem Wolicy. Zaplanowana jest też budowa wielopoziomowego węzła drogowego w Alei Katowickiej na wysokości Maximusa i połączenie go z drogą powiatową z węzłem Konotopa tj. autostrada A2 Berlin – Warszawa. Ponadto w połowie drogi między Centrum Warszawy a Maximusem przebiegać będzie południowa obwodnica Warszawy. Lokalizacja przy głównych węzłach komunikacyjnych przy trasie wylotowej na Łódź, Katowice, Wrocław i Kraków, a w przyszłości również Poznań stwarza coraz dogodniejszy dojazd dla klientów z wielu regionów Polski.

Właścicielem Centrum Maximus jest firma deweloperska Sybilgroup, specjalizująca się w inwestowaniu, rozwoju i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres działania Sybilgroup obejmuje kompleksową realizację inwestycji od zakupu działek, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, poprzez budowę, zapewnienie odpowiedniego optymalnego doboru i rozmieszczenie najemców, aż po świadczenie usług zarządzania posiadanymi obiektami.