Klienci znajdą salon Taranko na pierwszym piętrze centrum. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną promocję – za dokonane zakupy pierwsze 10 klientek butiku otrzymało kartę stałego klienta, która będzie uprawniać do 5-proc. rabatu przy kolejnych zakupach. W weekend 5-6 czerwca obowiązywał zaś rabat sięgający 30 proc. na wybrane modele płaszczy i kurtek.
W salonie marki Taranko w gdyńskim Klifie klientki znajdą także dodatki: torebki, buty, chusty i ozdoby.

Taranko Sp. z o.o. to istniejąca od 1987 roku firma szyjąca ubrania dla kobiet. W ostatnich latach firma dynamicznie rozwinęła sieć salonów firmowych i partnerskich. Dwa razy w roku – w sezonie wiosenno-letnim i jesienno-zimowym – firma proponuje nowe kolekcje.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Dzięki otwarciu nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 000 mkw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150. Wiele z marek gdyńskiego Klifu pojawiło się w Trójmieście po raz pierwszy. Należą do nich: Bagatt, Bandolera, Baldessarini, Carl Gross, Escada Sport, Furla, Gerry Weber, Matinique, Patrizia Pepe, Pinko, PlusIT, Pollini, Sisley, Stefanel, Vera Mont, a także Calvin Klein Jeans, Guess, Marks&Spencer, Part Two oraz stoisko Dyrberg/Kern.