Zakres prac obejmuje budowę dwukondygnacyjnego obiektu o powierzchni ponad 49 tys. mkw. wraz z parkingiem na 1,4 tys. miejsc postojowych. Obiekt pomieści powierzchnie handlowe centrum Futra Park, gdzie znajdą się sklepy mało i średnio powierzchniowe oraz centrum outletowe Factory. Prace budowlane rozpoczną się w czerwcu 2010 roku. Zakończenie robot budowlanych zaplanowano na sierpień 2011 roku.

Projekt realizowany dla firmy Neinver Polska jest kolejnym zleceniem w segmencie obiektów handlowo-usługowych pozyskanym przez Hochtief Polska w bieżącym roku. W lutym warszawski oddział firmy rozpoczął budowę Morskiego Parku Handlowego w Gdańsku. Wcześniej poznański oddział współpracował z Neinver przy realizacji Galerii Malta w Poznaniu – centrum handlowo-rozrywkowego, otwartego w marcu 2009 roku.
 

Hochtief Polska wchodzi w skład międzynarodowego holdingu budowlanego Hochtief. Oferta firmy obejmuje m.in. wykonawstwo obiektów biurowych, handlowo-rozrywkowych i mieszkaniowych. Jedną z licznych realizacji Hochtief Polska była m.in. rozbudowa Fashion House Outlet Centre w Gdańsku. 
 

Neinver jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości z 100 proc. kapitału hiszpańskiego. W 2009 roku obchodzi 40. rocznicę swojego istnienia.

Neinver koncentruje swoją aktywność na inwestowaniu, zarządzaniu kapitałem i realizowaniu projektów w różnorodnych sektorach rynku nieruchomości.

Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncept centrum outlet na rynki: hiszpański i polski. Obecnie firma jest liderem tego segmentu w Niemczech, Hiszpanii i Polsce, będąc trzecim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

NEINVER zarządza „IRUS European Retail Property Fund”, który jest jednym z największych prywatnych paneuropejskich funduszy nieruchomości zarządzanych przez hiszpańską firmę.