– Nocne zakupy w Galerii Mokotów cieszą się wielką popularnością i co roku przyciągają rzesze wielbicieli mody pragnących nabyć stylowe ubrania i dodatki w atrakcyjnych cenach – czytamy w komunikacie Galerii Mokotów.

Do 20 proc. rabatu spodziewać się mogą klienci odwiedzający m.in. sklepy: Adidas, Benetton, Converse, Esprit, House, Jeanstore, Lacoste, Lee Wranglem, Mango, Marks&Spencer, Max Mara, New Look, Penny Black, Pollini, Simple i Wallis. Upusty do 30 proc. czekają np. w: Cropp Town, Esotiq, Hexeline, Morgan, Peek&Cloppenburg, Pepe Jeans, Springfield i Stefanel. O połowę taniej będzie można nabyć ubrania w sklepach: Diverse, Joop, Molton, Royall Collection oraz Versace Collection. Natomiast Escada Sport, zaoferuje w środową noc aż 70 proc. upust.

W trakcie nocy zakupów taniej można będzie kupić także buty, akcesoria i biżuterię. Od 20 do 50 proc. rabatu będą proponować marki: Aldo, Converse, Deichman, Furla, Longchamp, Royal Collection Shoes, Ryłko oraz Via Roma. Już od 20.00 o 10 proc. taniej kupimy także ozdoby u Swarovskiego, o 20 proc. w Apart i Jubitom, a 25 proc. rabat otrzymamy w salonie Noble Place. Na osoby zainteresowane wystrojem wnętrz czeka natomiast 20 proc. obniżki w salonach Almi Decor i Duka.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, kino, fitness klub, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2100 samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.