Klienci dokonujący zakupów będą mieli szansę wziąć udział w SMS-owej zabawie i wygrać auto na weekend oraz rodzinny pakiet VIP na zabiegi SPA w nadmorskim kurorcie.
rzez trzy tygodnie, tj. od 7 do 27 czerwca, potrwa konkurs SMS-owy „Zrób zakupy w M1 i otwórz sejf…”. "Wygrać może każda pełnoletnia osoba, która w tym czasie zrobi zakupy w M1 za dowolną kwotę, należy tylko zachować paragon i wysłać jego numer SMSem. Otrzymane zwrotnie wskazówki pomogą w rozszyfrowaniu kodu otwierającego sejf z super nagrodami. Klient, który najszybciej odgadnie szyfr, otrzyma na weekend kluczyki do luksusowego Land Rovera Discovery, którym odjedzie wraz z rodziną do czterogwiazdkowego hotelu Diva w Kołobrzegu. Podczas pobytu wszyscy będą mogli skorzystać z wspaniałych zabiegów SPA w pakiecie VIP" – informują przedstawiciele M1.

Centrami M1 zarządza METRO Group Asset Management Sp. z o.o. Firma ta jest spółką międzynarodowego koncernu METRO Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.