W tym roku firma Outlet Polska Group uruchomiła już trzy nowe placówki outletowe sieci odzieżowej City Hall. Przedstawiciele spółki zapowiadają, że do końca 2010 roku planowane jest stworzenie ponad 20 kolejnych punktów handlowych z tym szyldem na terenie całego kraju.
Na początku marca br. otwarcia doczekał się sklep City Hell w Koninie przy ul. Dworcowej 6. Pod koniec lutego ruszyły zaś salony w Tarnowskich Górach – w samym centrum miasta, przy ulicy Opolskiej 4 oraz w Świdnicy w Centrum Handlowym Tesco przy ul. Strzegomskiej 4.
– W tym roku chcielibyśmy otworzyć w Polsce jeszcze około 20-30 placówek – informuje Rafał Bronder z działu Marketingu i Sprzedaży firmy Outlet Polska Group, właściciela marki City Hell. – Sklepy pojawią się zarówno w dużych miastach, jak i na mniejszych, lokalnych rynkach – dodaje Bronder.

Firma Outlet Polska Group swoją działalność w Polsce rozpoczęła w marcu 2008 roku. Pomysł stworzenia outletowej sieci City Hell powstał rok później, we wrześniu 2009 roku. Od tego czasu spółka zajmuje się sprzedażą końcówek kolekcji m.in. duńskich i hiszpańskich marek odzieżowych. Oferta skierowana jest do młodych dziewczyn, ale również dojrzałe kobiety odnajdują się w asortymencie City Hell. W najbliższych tygodniach wystartować ma firmowy portal www.freeyourstyle.pl.

Galeria Wyszków to wielofunkcyjne centrum handlowe zlokalizowane w Wyszkowie. Obiekt tworzą cztery kondygnacje o łącznej powierzchni ok.11,5 tys. mkw. Galeria będzie dysponować parkingiem podziemnym liczącym ok. 100 miejsc. Galeria Wyszków zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej, dzięki czemu jest to miejsce o dużym potencjale handlowym. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i wentylowany. Wewnątrz centrum sprawną komunikację zapewniać będą schody, dwie windy osobowe oraz winda towarowa. Obiekt wyposażony zostanie w nowoczesny system monitoringu oraz nagłośnienia.