Noc zakupów, która obejmie większość sklepów na terenie CH Warszawa Wileńska, zostanie uatrakcyjniona kolorem, światłem i dźwiękiem. O godzinie 23.15 klienci i sympatycy Pragi będą mogli obejrzeć pokaz sztucznych ogni, prezentowany z dachu Centrum. Przed pokazem wystąpi zespół Strefa 50 z repertuarem w stylu country.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska, ulokowane w sercu prawobrzeżnej Warszawy, będące jedynym obiektem handlowym w pełni zintegrowanym z dworcem, na terenie którego mieści się ponad 100 lokali handlowych, punktów gastronomicznych i usługowych, „Praską Nocą Zakupów” aktywnie włącza się wydarzenie pt. „Noc Pragi”. W ramach praskiej imprezy, organizowanej przez Urząd Dzielnicy Praga Północ, odbędzie się koncert chopinowski w hipopotamiarni, finał konkursu poetyckiego „Prawy Brzeg”, a także zostaną zorganizowane wyjątkowe koncerty w każdym klubie i niezwykłe wystawy w każdej galerii.

Jak informują przedstawiciele obiektu, aktywne uczestnictwo CH Warszawa Wileńska w czerwcowym święcie Pragi to przejaw zaangażowania Centrum w szereg działań od lat prowadzonych na prawym brzegu Wisły. Centrum było partnerem akcji „II Bieg dookoła ZOO”, gościło pod swoim dachem przedstawicieli ZTM z punktem personalizacji kart miejskich, wspierało kampanię „Jedź właściwym pasem”, a także już dwukrotnie we współpracy z pracownikami biura rachunkowego zaangażowało się w pomoc warszawianom w poprawnym wypełnieniu zeznania podatkowego.

CH Warszawa Wileńska ponadto wydaje Magazyn Wileńska, stanowiący połączenie tematyki o modzie i stylach w oparciu o bogatą ofertę najemców, z treścią dotyczącą życia warszawskiej Pragi. Ideą periodyku jest zbudowanie trwałej więzi z mieszkańcami i miłośnikami prawego brzegu Wisły. Rola Magazynu Wileńska polega na nagłośnieniu istotnych dla życia dzielnicy wydarzeń, jak również na przybliżeniu Centrum Handlowego Warszawa Wileńska okolicznym mieszkańcom i turystom.