Do grona najemców dołączyła również śródziemnomorska restauracja – Andaluzja.

Go Sport otworzy sklep o powierzchni 1,2 tys. mkw. już jesienią tego roku. Obecnie sieć posiada w Polsce ponad 20 lokali handlowych oferujących sprzęt, obuwie i tekstylia z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, dostarczając również przy tym fachowej wiedzy na temat poszukiwanych artykułów. Go Sport to sieć sklepów dla wymagających klientów, przywiązujących wagę do marki i jakości. Oferta oparta jest przede wszystkim na produktach markowych, a jej uzupełnienie stanowią autorskie produkty marki Go Sport. Sklepy wyposażone są również w profesjonalne serwisy do sprzętu sportowego.

We wrześniu pierwsi klienci będą mogli spróbować dań kuchni śródziemnomorskiej, a w szczególności hiszpańskiej i arabskiej, serwowanych przez nową restaurację Andaluzja. Uzupełni ona ofertę części restauracyjnej Renomy, także dzięki ofercie lunchowej oraz specjalnie przygotowanemu menu dla dzieci.
Natomiast Diamond Design to przede wszystkim sklep z meblami, tkaninami oraz różnorodnymi artykułami wyposażenia wnętrz, które pozwolą modnie i elegancko zaaranżować mieszkanie. Klienci salonu będą mogli również liczyć na pomoc i fachową poradę, ponieważ firma zajmuje się również świadczeniem usług projektowych. Nowy sklep wyposażenia wnętrz znajdzie się na poziomie +2.

Dom Handlowy Renoma po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie dysponuje ponad 99 tys. mkw. powierzchni, z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard. Na trzech kondygnacjach handlowych mieści się 120 sklepów oraz część restauracyjna.