Sieć klubów Pure Health & Fitness jest najszybciej rozwijającą się i odnoszącą największe sukcesy siecią klubów fitness w Polsce, co potwierdza przyznana marce w maju tego roku prestiżowa nagroda Fitness Marketingu w kategorii Sieć Klubów Fitness.

Gliwickie Forum, którego właścicielem jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien, skutecznie przyciąga na Śląsk nowe marki. W ostatnich miesiącach do grona najemców centrum dołączył między innymi pierwszy w regionie salon muzyczny i księgarnia Traffic Club oraz pierwszy w Polsce salon kosmetyczny zachodniej marki NEWYORK Nails.
Mocną pozycję Forum na rynku potwierdzają też wyniki centrum. W pierwszym kwartale 2010 roku wzrosła zarówno wartość sprzedaży, jak i odwiedzalność FORUM.
Centrum pozostaje interesującym miejscem dla sieci detalicznych poszukujących nowej lokalizacji na Śląsku.

– Ofertę centrum tworzymy z myślą o naszych klientach. Dbamy o szeroki wachlarz usług, zwracając jednocześnie uwagę na jakość oferowanych produktów i marek. Co z powodzeniem nam się udaje, pragniemy przyciągać na Śląsk firmy, które na naszym rynku były dotychczas nieosiągalne dla klientów – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Centrum Handlowego Forum w Gliwicach.

Centrum Handlowe Forum jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na terenie FORUM znajduje się m. in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz 13-ekranowe Cinema City.
W bezpośrednim zasięgu oddziaływania Forum jest ponad pół miliona konsumentów. Centrum położone jest w sercu jednego z najprężniej rozwijających się miast Śląska, w odległości 15 minut od największego węzła autostradowego w Europie Środkowej, węzła drogowego Gliwice – Sośnica.
Obecnie w gliwickim Forum trwają prace nad rozbudową części gastronomicznej.