Nowy wystrój salonów Benetton, Gino Rossi i Vero Moda w warszawskim to przede wszystkim unowocześniony wygląd, odmienione witryny, nowatorska ekspozycja oferty oraz zmienione oświetlenie i wyposażenie. Stylowy i wysmakowany design sklepów uprzyjemnia zakupy, a zmiany w ekspozycji towarów znacznie je ułatwiają.

Każdy, kto szuka codziennych ubrań w niezobowiązującym stylu tworzonych z pasją i w zgodzie z najnowszymi trendami, powinien udać się do butiku marki Benetton. W Centrum Handlowym Klif Warszawa klienci znajdą go na parterze centrum. Obecna od lat sześćdziesiątych włoska firma od lat stawia na różnorodność krojów i kolorów. W tej chwili Benetton obecny jest już w 120 krajach i wszędzie niezmiernie popularny. Salon Benetton w warszawskim Klifie proponuje najnowszą kolekcję marki – pięć różnych minikolekcji dla kobiet i dzieci, w której motywem przewodnim jest pastelowy błękit

Gino Rossi to jeden z najpopularniejszych w Polsce producentów obuwia. Buty, które w swoim fasonie łączą tradycję z nowoczesnością, cieszą się dużą renomą wśród polskich klientów ze względu na wysoką jakość wykorzystywanych materiałów i jakość wykonania. W ofercie salonu Gino Rossi mieszczącego się na I. piętrze warszawskiego Klifu – oprócz obuwia – klienci znajdą także bogaty wybór galanterii skórzanej.

Główną ideą, założonej w 1987 roku, marki Vero Moda jest oferowanie najnowszych trendów w atrakcyjnej cenie. Dzisiaj idea Vero Moda jest realizowana w 45 krajach świata, w których funkcjonują dziesiątki butików. Jeden z nich klienci znajdą na parterze Centrum Handlowego Klif Warszawa. Marka doskonale przyjęła się w Polsce, gdzie cieszy się niezmienną popularnością wśród kobiet, które lubią się dobrze ubrać.

Centrum Handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. m kw. najnowsze trendy i niepowtarzalny styl światowych marek są na wyciągnięcie ręki. Ponad 100 salonów i butików oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak renomowane butiki jak m.in. Baldinini, Guess, IceIceberg, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Premiere (z markami Calvin Klein Collection, Versace Collection i VJC Verrsace), Red Valentino, Stefanel czy TruTrussardi.