W dniu otwarcia stoiska przewidziano specjalne promocje dla wszystkich klientów.

Aluminiowe butelki SIGG są wykonane z jednego kawałka aluminium, przez co pozostają niezwykle trwale, lekkie, a przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i otaczającego nas środowiska. Producent – firma SIGG – przekazuje 1 proc. ze sprzedaży na rzecz ratowania naszej planety.

Butelki SIGG to produkt dla wszystkich- dla dzieci i dla dorosłych, dla aktywnych, czynnie uprawiających sport oraz dla tych, którzy po prostu lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Jego zalety doceniły gwiazdy takiego formatu jak: Julia Roberts, Cameron Dias, Scarlett Johansson, Reese Whiterspoon, Robert Downey Jr. czy Heidi Klum.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, kino, fitness klub, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2100 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.