Trzy pierwsze marki już funkcjonują, United Chicken i RTV Euro AGD w nowej odsłonie zostaną otwarte tuż przed ósmymi urodzinami centrum, które odbędą się 26 czerwca.

Sephora otworzyła swój pierwszy koszaliński salon na parterze Galerii EMKA.

Kolejnym nowym najemcą galerii jest salon VC Vittore Comforto – włoska marka, debiutująca na polskim rynku, oferuje wyroby z porcelany, kolekcje szkieł, sztućców i dodatków wyposażenia wnętrz z wyższej półki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze centrum.

Na tym samym poziomie galerii zlokalizowany jest także salon znanej na koszalińskim rynku marki Balbina, oferującej naczynia i przybory kuchenne.

Galeria EMKA nawiązała współpracę również z restauracją United Chicken, która silnie wzmocni ofertę gastronomiczną centrum. Jest to pierwsza sieciowa restauracja w galerii. Restauracja, wyposażona w osobne wejście oraz przytulny ogródek, znajduje się na parterze centrum. Będzie można ją odwiedzać do godziny 23.00.

Właścicielem Galerii EMKA jest LCP Properties. Fundusz jest właścicielem nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i w Polsce o wartości ponad 4,5 miliarda euro. LCP Properties działa w Polsce od października 2005 roku, koncentrując się na nieruchomościach handlowych, przemysłowych i biurowych.