Wyłącznym agentem komercjalizującym centra jest firma King Sturge. Farmas jest siecią aptek działających na terenie Polski Północnej. Centra SWPF Fairway są całkowicie wynajęte, a wśród obecnych najemców znajdują się oprócz supermaketów Tesco, sklepy z elektroniką i mediami: EURO RTV AGD, Avans, Video World, punkty In Medio, Pralnia 5 a’sec oraz szereg sklepów z odzieżą oraz wyposażenim wnętrz.

„Cieszymy się, iż pomimo ograniczonej ekspansji wielu polskich sieci udało się sfinalizować taką transakcję. Udowadnia to, iż rynek centrów typu convenience ma się bardzo dobrze oraz jest zapotrzebowanie na powierzchnię handlową w mniejszych obiektach” – powiedziała Ewa Pawłowska z firmy King Sturge.

King Sturge należy do największych niezależnych firm doradczych działających na rynku nieruchomości w Europie (posiada 46 biur w 12 krajach europejskich). Zatrudnia przeszło 3000 pracowników w 165 własnych i stowarzyszonych biurach na całym świecie. Sieć obejmuje główne ośrodki handlowe w Wielkiej Brytanii, najważniejsze miasta Europy kontynentalnej, a także Stany Zjednoczone i Kanadę, które są obsługiwane przez partnerów handlowych z King Sturge CORFAC International. Spółka posiada również firmy stowarzyszone w Chinach, Indonezji, Malezji i Singapurze.

Warszawskie biuro King Sturge zostało otwarte w styczniu 2000 roku w odpowiedzi na dynamiczny wzrost popytu na profesjonalne usługi doradcze na polskim rynku nieruchomości. W kwietniu 2008 roku zostało otwarte kolejne biuro w Katowicach.