Obecnie przygotowywane są briefy reklamowe. Agencje zainteresowane udziałem w przetargu mogą nadsyłać do końca czerwca swoje credentials na adres [email protected] . Na tej podstawie przygotowana zostanie lista agencji zaproszonych do udziału w przetargu, wśród nich na pewno znajdą się agencje obecnie pracujące z Apsys. Pierwsze prezentacje przetargowe przewidziane są w pierwszej połowie sierpnia. Rozstrzygnięcie przetargu planowane jest na wrzesień 2010 r.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. Firma powstały we Francji w 1996 r. Apsys inwestuje, projektuje, buduje, wynajmuje i promuje centra handlowo-rozrywkowe. Obecnie pod zarządem Grupy Apsys znajduje się 20 centrów handlowych zlokalizowanych w Polsce i we Francji (prawie 1300 umów najmu, 60 mln euro czynszu). W swoim portfolio grupa posiada zarówno centra własne, jak i powierzone przez podmioty trzecie. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.

Aktualnie spółka przygotowuje kolejną inwestycję w naszym kraju – centrum handlowe Łacina w Poznaniu. Na terenie ok. 9 ha powstanie wielofunkcyjne centrum handlowe, o powierzchni handlowej powyżej 100 tys. mkw., na której znajdzie się 320 najemców, w tym miedzy innymi Carreffour, Leroy Merlin, kino z 13 salami oraz parking wielopoziomowy na ponad 3 tys. samochodów.