W dniu otwarcia placówki na klientów czekały promocje cenowe, a także degustacja wyrobów lokalnych dostawców, m.in. firm: Tarczyński S.A., Piekarnia-Cukiernia Leon Dąbrowski, Piekarnia Familijna, FHU Struzikowska.

W supermarkecie Spar w Trzebnicy można robić zakupy na stoiskach: mięsno-wędliniarskim, garmażeryjnym, owocowo-warzywnym, piekarniczo-cukierniczym, monopolowym, kosmetycznym, przemysłowo-chemicznym oraz na stoiskach z pozostałymi artykułami spożywczymi i gospodarstwa domowego. Klienci mogą również skorzystać z oferty ok. 260 produktów marki własnej Spar w różnych kategoriach.

Spar w Trzebnicy oferuje klientom sieciowy program lojalnościowy „Karta Klienta Spar”. Na przystąpienie do programu trzebnickiego supermarketu Spar zdecydowało się już 500 klientów. Polega on na zbieraniu punktów na kartę lojalnościową, a następnie wymianie punktów na wybraną nagrodę. Do wyboru jest 45 nagród o różnym przeznaczeniu (AGD, RTV, elektronarzędzia, tekstylia, sprzęt turystyczny i inne).Supermarket Spar akceptuje płatności kartami i zapewnia doładowania telefonów.

Sklep czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00 – 22.00. Dla klientów zmotoryzowanych supermarket przygotował ok. 50 miejsc parkingowych.