Nazwa marki Quadri Foglio wywodzi się z języka włoskiego "quadri foglio", w tłumaczeniu oznacza "czterolistną koniczynkę". Pierwszy sklep tej marki powstał w Polsce w 2002 roku. Aktualnie w naszym kraju funkcjonuje już ponad 50 salonów firmowych. Quadri Foglio jest najemcą w takich galeriach jak: CH Plaza i Pasaż Rondo w Poznaniu, CH Factory Outlet w Luboniu, czy w CH Auchan w Swadzimiu. Dodatkowo z marką współpracuje około 200 punktów sprzedaży odzieży dziecięcej.

Strategia rozwoju firmy Thai-Mark opiera się na otwieraniu salonów własnych i franczyzowych. Oferta franczyzowa skierowana jest do partnerów z całej Polski, którzy dysponują punktem handlowych o powierzchni od 50 mkw. zlokalizowanym w mieście powyżej 35-40 tys. mieszkańców.

Galeria Echo w Kielcach dysponuje powierzchnię około 68 tys. mkw. – powierzchnia wynajmowalna wynosi 26 tys. mkw. Po trwającej obecnie rozbudowie centrum handlowe będzie miało blisko 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 tys. mkw. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych 2300 miejsc parkingowych. W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Do dyspozycji klientów będą siłownia, fitness, 12-torowa kręgielnia, dyskoteka oraz restauracje i kawiarnie. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 mln zł.