Sklep Twister to świat gadżetów, w którym można znaleźć zarówno oryginalny prezent urodzinowy, elementy nowoczesnego wyposażenia wnętrz, jak i ozdoby na wieczór panieński i kawalerski. W ofercie znajdują się również kolekcje firm: Pan Dragon, Playboy, Skelaimals czy Snoopy.

Galeria Echo w Kielcach to jedno z największych centrów handlowych w województwie świętokrzyskim. Zlokalizowana jest w centrum miasta przy trasie dojazdowej do Warszawy. Dysponuje obecnie powierzchnię około 68 tys. mkw., w tym powierzchnia wynajmowalna stanowi ponad 26 tys. mkw. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 000 mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, dyskotekę, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.

Prace związane z rozbudową ruszyły we wrześniu 2008 r. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 mln zł.