W ofercie marki Zara w gdyńskim Klifie, klienci będą mogli znaleźć zarówno obecną kolekcję wiosenno-letnią, jak i zbliżającą się kolekcję jesienno-zimową. Z całą pewnością nie zabraknie również ubrań w najmodniejszych odcieniach tych wakacji, mianowicie stonowanych beżów, rozbielonych kremów oraz różnorodnych błękitów.

Zara powstała w roku 1975. Marka należy do hiszpańskiej grupy Inditex, która obecnie prowadzi ponad 4530 sklepów w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Oprócz Zary jest także właścicielem marek: Massimo Dutti, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterqüe. Obecnie sklepy należące do Inditeksu można znaleźć w głównych punktach handlowych wszystkich największych miast świata.

Otwarcie pierwszego sklepu Inditeksu w Polsce miało miejsce w 1999 roku. Był to sklep Zara we Wrocławiu. Przez ostatnie dziesięć lat oprócz Zary kolejno były wprowadzane pozostałe formaty Grupy. Obecnie Zara posiada w naszym kraju 29 sklepów, Massimo Dutti – 7, Pull and Bear – 15, Bershka – 20, Stradivarius – 18, Oysho – 10 i Zara Home – 1.

Centrum Handlowe Klif Gdynia powstało w 1996 roku i było jednym z pierwszych centrów handlowych w Polsce. Poprzez otwarcie nowej części w maju 2009 roku, gdyński Klif powiększył swoją powierzchnię do ponad 30 000 m kw., a liczba salonów i butików na jego terenie wzrosła do 150, a wiele marek z gdyńskiego Klifu pojawiło się na wybrzeżu po raz pierwszy.