GaPa Fashion jest polską marką odzieżową. Na rynku działa od roku 1981 jako projektant, producent i dystrybutor eleganckich ubrań dla kobiet. Firma stara się dbać o dobór dobrej jakości materiałów oraz wprowadzanie oryginalnego wzornictwa. Styl marki GaPa Fashion bazuje na idei połączenia elegancji i prostoty z nowoczesnym wyglądem i wygodą noszenia, dlatego w kolekcjach projektanci starają się odnaleźć kompromis pomiędzy klasyką a trendami współczesnej mody.

Najnowsza kolekcja został stworzona z myślą o dorównaniu wymaganiom wielu typom kobiet – romantycznej, praktycznej bizneswoman i odważnej dziewczyny. Dlatego w propozycjach GaPa Fashion pojawiły się bardzo nowoczesne stylizacje nawiązujące jednak cały czas do klasycznych krojów. Ubrania zostały wykonane m.in. z satyny, szyfonu, lnu, bawełny, wizkozowych dzianin.

Klientki mogą zakupić ubrania firmy GaPa Fashion w sieci firmowych sklepów w Warszawie, Białymstoku, Wrocławiu, Bielsko-Białej, Gliwicach, Katowicach, Lublinie, Radomiu oraz Gdyni. Natomiast sklepy partnerskie współpracujące z marką znajdują się głównie w mniejszych miastach: Brodnicy, Ciechanowie, Dębicy (dwa punkty), Dąbrowie Górniczej, Kaliszu, Kielcach (dwa punkty), Kozienicach, Lublinie, Łukowie, Łomży, Łodzi, Olsztynie i Płocku.