Greenpoint jest damską marką odzieżową. Prowadzi sprzedaż kolekcji ubrań za pośrednictwem własnej sieci sklepów działających na terenie całego kraju. W ich ofercie znajduje się szeroki wybór modeli – od młodzieżowej, sportowej linii poprzez prosty casual, aż po kobiecy i romantyczny styl. Greenpoint jest to marka przeznaczona dla kobiet, które w codziennym stroju szukają prostoty, wygody i komfortu noszenia. Ubrania wykonane są z naturalnych tkanin i dzianin. Charakteryzuje je bogata kolorystyka i łączenie tonacji.

Wśród 51 sklepów firmowych działają dwa punkty outletowe – pierwszy w Krakowie, w CH Chyżyny przy ul. Medweckiego 2, drugi zlokalizowany jest natomiast w Sosnowcu w CH Fashion House przy ul. Orląt Lwowskich 138.

Marka Greenpoint w sezonie wiosna/lato 2010 zaproponowała kolekcję bardzo kobiecych zestawień inspirowanych klimatem greckich wysp. W kolorystyce przeważają biele i błękity. Pojawiają się również beże i słoneczne odcienie – żółć, również delikatna zieleń. Ubrania są zwiewne i dzięki temu zyskują wiele subtelności. Marka Greenpoint wychodzi z propozycją dodatków, zwłaszcza cienkich, delikatnych szalików i chust, które w tej kolekcji są obowiązkowym dopełnieniem wiosenno-letniej stylizacji.