Miss Trendy to polska sieć odzieżowa, która kieruje swoją ofertę do młodych kobiet i młodzieży. Placówki handlowe tej marki działają na zasadzie franczyzy oraz jako sklepy własne. Salony sieci zlokalizowane się m.in. w centrach i galeriach handlowych. Można je odnaleźć między innymi w takich miastach Polski jak:  Bełchatów, Chrzanów, Ciechanów, Kostrzyn, Legnica, Przemyśl, Skierniewice, Ostrów Wielkopolski, Radom, Słupsk, Włocławek oraz Zielona Góra.

Przedsiębiorstwo Handlowe Nowa Fala swoje sklepy, poza galeriami handlowymi, otwiera również w ciągach handlowych o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz w atrakcyjnych lokalizacjach w centrum miasta.

Umowy franczyzowe firma podpisuje z kontrahentami dysponującymi lokalem o minimalnej powierzchni handlowej wynoszącej 40 mkw. Swoim kontrahentom oferuje doradztwo co do wyboru właściwej lokalizacji, przygotowuje projekt aranżacji wnętrza otwieranego sklepu i kompleksowo realizuje wdrożenie projektu lokalu.

W ofercie marki Miss Trendy znajdują się aktualnie trzy kolekcje: linia glamour – współczesne, modne zestawy; wersja street – wygodne ubrania, przeznaczone do noszenie na co dzień oraz stroje fitness – propozycje sportowe dla aktywnych kobiet.