Nie możemy natomiast spodziewać się otwarć drugiej, należącej do spółki marki, Ann Christine. Na rynku krajowym nadal będzie funkcjonował tylko jeden sklep, zlokalizowany w bielskim centrum handlowym Gemini Park. Jego powierzchnia wynosi 400 mkw. Otwarcie salonu odzieżowego Ann Christine miało miejsce w kwietniu 2009 roku.

New Yorker jest niemiecką firmą produkującą odzież damską i młodzieżową. Prowadzi sieć 705 sklepów w całej Europie i zatrudnia ok. 12 tys. pracowników. Działalność w Polsce firma rozpoczęła w 1998 roku. Sklepy tej marki znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie całego kraju.

Jak już informowaliśmy, w 2009 roku Grupa New Yorker zwiększyła przychody ze sprzedaży o 14 proc., osiągając wynik na poziomie 1,6 miliarda euro. W ubiegłym roku sieć powiększyła się o 105 nowych sklepów. W 2010 roku Grupa zamierza prowadzić dalszą ekspansję i otworzyć 120-140 sklepów w Europie, ale również poza jej granicami. Planowane jest wejście m.in. na rynek w Czarnogórze oraz w Luksemburgu. W 2009 roku firma wprowadziła markę New Yorker na rynek włoski i portugalski i dokonała zmian na rynku rosyjskim – ustaliła nową strukturę organizacyjną i otworzyła dwa punkty sprzedaży detalicznej.