Rabaty w sklepach King Cross Marcelin w Poznaniu będą sięgać do 75 proc. Niecodzienna pora zakupów, jak pokazują doświadczenia poprzednich lat, dla wielu klientów stała się ulubioną. Zwłaszcza, że nocnym zakupom zazwyczaj towarzyszą dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już centrum handlowe przygotuje ogromny tort, którym po 22.00 będą częstowani goście. Wystąpi zespół tancerzy ze szkoły Adama Padły, który zaprezentuje pokaz tańca współczesnego w stylu musicali Metro.

25 czerwca 2010 roku rozpocznie się sezon wyprzedaży również w Porcie Łódź. Nocą na klientów centrum będą czekać atrakcje oraz zniżki do 70 proc. Zostanie uruchomiony także specjalny tramwaj, który od 22:40 do 1:30 za darmo będzie woził klientów Portu na trasie IKEA Chocianowice – Plac Niepodległości.

Na nocnych zakupach w Porcie Łódź pojawią się gwiazdy szklanego ekranu i estrady: Edyta Herbuś, Grażyna Wolszczak, Paulla, Rafał Maserak, Marcin Mroczek i Łukasz Płoszajski. Będą przez całą Noc Zakupów towarzyszyć klientom centrum i szukać wspólnie z nimi najatrakcyjniejszych ofert. – Tej nocy będziemy mogli się przekonać, co lubią gwiazdy i jakich wyborów dokonują podczas zakupów – informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. – Nasi goście opowiedzą o swoich zakupowych zwyczajach i być może podzielą się kilkoma wskazówkami, czego szukać na sklepowych wieszakach, żeby wyglądać świetnie w tym sezonie – dodaje. Podczas nocnych zakupów wszyscy chętni będą mogli zdobyć autografy gości, zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcia, a także porozmawiać w cztery oczy w Kąciku Gwiazd. Finałem nocnych zakupów będzie koncert Paulli.