Na 26 czerwca Galeria Emka zaplanowała mnóstwo atrakcji, które odbędą się w godzinach 18.00-23.00. Wśród nich znajdzie się m.in. pokaz mody damskiej i męskiej 40+ w wykonaniu znanych koszalinian. Ponadto, Klienci zostaną zaproszeni na urodzinową noc zakupów, odbędzie się również akcja charytatywna „Podaruj uśmiech Nadii”, podczas której będą zbierane fundusze na rehabilitację dwuletniej dziewczynki. Partnerami akcji są Kiwanis International Klub Koszalin oraz młodzież z Teatru na Bosaka.

Galeria Emka to blisko 70 sklepów i salonów znanych światowych i polskich marek oferujących odzież, obuwie, kosmetyki, biżuterię, telefony, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz, zabawki, sprzęt komputerowy, RTV i AGD oraz artykuły spożywcze.

Właścicielem Galerii Emka jest firma LCP Properties, należąca do London & Cambridge Properties, który jest jednym z największych prywatnych funduszy inwestycyjnych w Europie. Firma jest dodatkowo właścicielem nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i w Polsce o wartości ponad 4,5 miliarda euro. LCP Properties działa w Polsce od października 2005 roku, koncentrując się głównie na nieruchomościach handlowych, przemysłowych i biurowych.