Właścicielem sieci sklepów Czas na Herbatę jest działająca od 1997 roku firma Progressive, która zajmuje się importem i sprzedażą herbat wysokogatunkowych oraz akcesoriów do jej parzenia. W sklepach brandu można zakupić herbaty czarne, zielone, aromatyzowane, białe, czerwone i owocowe. A z akcesoriów: kubki, dzbanki, podgrzewacze, zaparzacze, filtry, puszki i pojemniki.

Aktualnie na terenie kraju funkcjonuje 39 sklepów firmowych Czas na Herbatę, mieszczących się w takich miastach jak Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Iława, Koszalin, Kraków, Krasnystaw, Legnica, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Tarnów, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zabrze. Dodatkowo firma stworzyła 56 punktów firmowych na terenie Polski. W Czechach, gdzie firma Progressive również rozwija swoją działalność biznesową, mieści się 90 punktów firmowych.

Galeria Echo w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 tys. mkw., w tym powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 tys. mkw. Po rozbudowie projekt będzie miał ok. 159 tys. mkw. powierzchni całkowitej, a powierzchnia wynajmowalna wyniesie 66 tys. mkw. Do dyspozycji klientów będzie ok. 2300 miejsc parkingowych. Prace związane z rozbudową ruszyły we wrześniu 2008 roku. Wartość inwestycji szacowana jest na około 400 mln zł.