Giacomo Conti to polska marka, która ma terenie kraju posiada aktualnie 16 sklepów firmowych o średniej powierzchni ok. 80 mkw. Do klientów firma wychodzi z ofertą sprzedaży klasycznych garniturów (także garniturów ślubnych produkowanych z tkanin z dodatkiem jedwabiu), marynarek, koszul, skórzanego obuwia, krawatów oraz dodatków (np. spinek do mankietów). W katalogu pojawiają się również okrycia wierzchnie – płaszcze i kurtki flauszowe. Ubrania Giacomo Conti szyte są z tkanin sprowadzanych z Włoch, a do ich produkcji firma chętnie wykorzystuje mieszanki wełny. Kolekcja casualowa bazuje natomiast na ubraniach szytych głównie z bawełny, lnu i lekkich dzianin.

Sklepy firmowe marki Giacomo Conti mieszczą się w Gdańsku w Fashion House Outlet Centre, Poznaniu w CH King Cross Marcelin i CH Galeria Pestka, Gnieźnie w CH Galeria Gniezno, a także w Lesznie, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Gostyniu, Rawiczu, Krotoszynie, Opolu, Zabrzu i Nowym Tomyślu.

Natomiast w Ostrowcu Świętokrzyskim w Galerii Ostrowiec i Cieszynie na ul. Przykopa 2 działają dwa salony franczyzowe. Do Giacomo Conti należy również sklep internetowy www.sklep.giacomo.pl. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Kopanina 54/56.