Galeria Drukarnia, dołączyła do portfolio centrów zarządzanych przez Apsys Polska w październiku 2009 roku. Właścicielem obiektu jest firma OPUS 2 Investment, należąca do IVG Group.

– Trzy podpisane umowy to jedynie początek zmian w ofercie handlowej Drukarni, kolejne kontrakty są finalizowane. Dzięki prowadzonym działaniom, Drukarnia połączy w sobie takie walory obiektu handlowego jak doskonała lokalizacja, unikalne wnętrza, prestiżowa oferta najlepszych marek, co w kompozycji z szeroko pojętą aktywnością kulturalno – społeczną zaowocuje wyjątkową atmosferą zakupów w miejscu uosabiającym modę, styl i klasę – czytamy w komunikacie spółki Apsys.

Galeria Drukarnia, otwarta w 2007 r., powstała w miejscu byłych zakładów poligraficznych. Na jej terenie znajduje się ponad 50 sklepów, wśród nich delikatesy BOMI, Fitness Club Gymnasion, Royal Collection, Stefanel, New Yorker, C&A i inne.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. Firma powstały we Francji w1996 r. Obecnie pod zarządem Grupy Apsys znajduje się 20 centrów handlowych zlokalizowanych w Polsce i we Francji (prawie 1300 umów najmu, 60 mln euro czynszu). W swoim portfolio grupa posiada zarówno centra własne, jak i powierzone przez podmioty trzecie. Flagowym projektem firmy w Polsce jest wielofunkcyjne centrum Manufaktura w Łodzi.