Na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu w Warszawie swoje kolekcje zaprezentowali laureaci konkursów: New Look Design 2010, Talent Warsaw Fashion Street 2010, Off Fashion Kielce 2010, Cracow Fashion Awards 2010.

Wśród pokazów można było odnaleźć kolekcję Studia Mody Mona, którego właścicielką jest projektantka Monika Natora. Firma działa w Polsce od roku 1999. Marka do tej pory została wyróżniona m.in. w Konsumenckim Konkursie Jakości Produktów „Najlepsze w Polsce”, kilkakrotnie zdobywała statuetkę „Enda” przyznawaną przez miesięcznik „Moda&Styl”.

New Look jest brytyjską marką odzieżową kierowaną głównie do młodych klientów. Niedawno sklep tego brandu pojawił się  np. w warszawskiej galerii Złote Tarasy. Salon New Look mieści się na pierwszym piętrze centrum i zajmuje przestrzeń ponad 800 mkw.

Natomiast marka Orsay stanowi sieć ponad 570 sklepów w 22 krajach na świecie. Jest dostępna m.in. w Niemczech, Austrii, Ukrainie, Rosji, Polsce. Orsay swoją ofertę kieruje do nowoczesnych, świadomych swojego wyglądu kobiet.

23 czerwca 2010 roku na stronie portalu Retailnet.pl w artykule pt. „Orsay zyska 24 sklepy” pojawiły się błędne informacje dotyczące firmy i planowanej przez nią liczby otwarć w roku 2010. Sieć zamierza tworzyć kolejne nowe punkty handlowe na terenie Polski, aczkolwiek nie ujawnia jeszcze szczegółów. Z pomyłkę przepraszamy.