Kolejne centrum handlowe w stolicy

Na nowe centrum handlowe Pasaż Muranów w Warszawie składają się trzy sąsiadujące budynki: dwa trzykondygnacyjne obiekty mieszczące się przy Al. Jana Pawła II 43a i 45a oraz dwukondygnacyjny, zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 41a. Ich całkowita powierzchnia to 8,5 tys. mkw. W Pasażu Muranów mieszczą się sklepy odzieżowe, kosmetyczne, spożywcze, optyk, apteta, salon biżuterii, lokale usługowe, banki.

W zależnoości od usytuowania, powierzchnia dostępnych w obiektach Pasażu Muranów lokali waha się od 30 do 200 mkw. Budynek 41a jest już prawie w całości wynajęty. Natomiast, oddane do użytku w ubiegłym roku obiekty 43a i 45a, do tej pory zostały zagospodarowane w ok. 80 proc. Wolnych jest jeszcze w sumie około 20 pawilonów. Wśród najemców Pasażu Muranów znajdują się już m.in.: Rossman, Donna Fashion Collection, suknie ślubne Lorange, bielizna La Magia, Denny Rose, Dalia oraz White Trash.

W piątek, 25 czerwca 2010 roku w trakcie oficjalnego otwarcia odbyły się: koncert zespołu AK47, pokaz fitness w wykonaniu Mistrzyni Polski w Fitness Doroty Galińskiej, pokazy stylizacji fryzur, pokaz szczudlarzy, palenie fajek wodnych, a także degustacja potraw kuchni tureckiej, indyjskiej, belgijskiej, azjatyckiej oraz liczne konkursy.