Łączna powierzchnia najmu galerii handlowej wynosi 41 tys. mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na koniec sierpnia bieżącego roku. Wartość inwestycji prowadzonej przez spółkę Gemini Jasna Park wynosi prawie 500 mln zł.

Galeria Gemini Park będzie niewątpliwie największą placówką handlową w Tarnowie. W obiekcie znajdzie się ponad 90 sklepów, punktów gastronomicznych oraz rozrywkowych. Do największych obiektów należeć będą trzy hipermarkety: Tesco, Castorama i Media Markt. 

Firma C&A jest europejskim domem mody kierujęcym swoją ofertę do całej rodziny. Wszystko zaczęło się w roku 1841, kiedy to bracia Clemens i August (stąd nazwa C&A) opuścili swoją ojczyznę w Mettingen, Niemcy i otworzyli magazyn z tekstyliami w holenderskim Sneek. Pierwszy sklep C&A powstał w 1861 roku i był jednocześnie  pierwszym sklepem, oferującym konfekcje szerokiej klienteli. Z biegiem czasu firma rozwijała się w całej Europie. 

Marka C&A zawitała do Polski w roku 2001 opanowując jednocześnie wiele rynków europejskich. Obecnie firma oferuje 10 ekskluzywnych marek, od Clockhouse po Westbur. C&A posiada łącznie 1192 sklepów w 19 europejskich krajach, w tym 43 w Polsce. Spółka zatrudnia 34 tys. pracowników oraz ponad 100 stylistów.