Sklep w 25 tysięcznym Świeciu, znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 116A i oferuje panele, podłogi drewniane, wykładziny, dywany oraz drzwi.

Multifranczyzobiorca, który otworzył sklep w Świeciu posiada jeszcze trzy inne lokalizacje i planuje otwarcie kolejnych. Ku nowym inwestycjom sprzyja, przede wszystkim, to, iż cała kwota  może być rozłożona na raty, a multifranczyzobiorcom Komfort daje dodatkową możliwość anulowania trzech ostatnich rat, co w praktyce oznacza zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30 proc.

Od maja 2008 roku, kiedy wystartował pierwszy sklep franczyzowy, równoległa sieć rozrosła się do 25 nowych lokalizacji. W ramach sieci partnerskiej działa już czterech multifranczyzobiorców, którzy posiadają więcej niż jeden sklep Komfortu. Sklepy franczyzowe Komfort powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 mkw.

Obecnie sieć Komfort liczy 149 sklepów, z czego w Polsce 116 sklepów własnych i 25 franczyzowych, siedem sklepów w Czechach i jeden na Słowacji.