Salony CCC są już obecne w obiektach należących do Rank Progress. Działają w Galerii Piastów w Legnicy oraz w Galerii Twierdza Kłodzko.

Galeria Tęcza i Galeria Twierdza, których otwarcie planowane jest w 2011 roku mają wynajętą zdecydowaną większość powierzchni. Równie systematycznie jest komercjalizowana Galeria Świdnicka. W najbliższym czasie będzie składany wniosek o pozwolenie na jej budowę. Otwarcie planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Rank Progress zakończył z sukcesem ofertę publiczną. 193 osoby prawne i fizyczne nabyły wszystkie oferowane walory spółki na łączną kwotę 50 mln złotych, zyskując 8,7 proc. głosów na WZA. Pierwsze notowanie spółki na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych planowane jest na lipiec 2010 roku.

NG2 zajmuje się sprzedażą detaliczną obuwia i jest jednym z największych jego producentów w Polsce. Oferta handlowa sieci CCC obejmuje dwie podstawowe kolekcje obuwia: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową, które w sumie liczą 2500 wzorów. Cena detaliczna brutto dla klienta waha się pomiędzy 70 zł a 400 zł (obuwie skórzane) i 10 zł a 149 zł (obuwie tekstylne i z tworzyw sztucznych). Oferta obejmuje też akcesoria i drobną galanterię odzieżową  (pasty, kremy i inne środki do pielęgnacji obuwia, skarpety).