Mistrzostwa świata w piłce nożnej odbywają się raz na cztery lata. Kibiców ogarnia wtedy prawdziwe futbolowe szaleństwo. Dla miłośników Mundialu Komfort przygotował zatem specjalne produkty.

Zwłaszcza dla tych, którzy chcą połączyć piłkarski akcent we wnętrzu z praktyczną ochroną podłogi drewnianej lub laminowanej przed zarysowaniami powstałymi na skutek przesuwania po niej mebli na kółkach (np. foteli czy krzeseł przy biurku), Komfort poleca matę ochronną ze wzorem boiska piłkarskiego. Dzięki niej nowa podłoga w pokoju ucznia na długo pozostanie w idealnym stanie.

Zielona wykładzina dywanowa z krótkim lub długim runem to propozycja dla tych, którzy oglądając mecz swojej ulubionej drużyny na ekranie telewizora chcą poczuć się jak na stadionie piłkarskim. Z kolei każdy, kto marzy o prawdziwej murawie piłkarskiej w swoim ogrodzie może wybrać jedną z wielu oferowanych przez Komfort sztucznych traw.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zawsze staramy się mieć ciekawą i indywidualną ofertę dla każdego. Mamy nadzieję, że kolekcja mundialowa przypadnie do gustu kibicom w Polsce i będzie ciekawym pomysłem na odmianę pokoju – mówi Anna Heimberger Dyrektor Marketingu Sklepów Komfort SA.