Zajęcia odbywają się w parku zabaw, a jeśli pogoda dopisuje, również na świeżym powietrzu. W programie m.in. zajęcia kulinarne, aktorskie i taneczne. Atrakcje zaczynają się codziennie od godz. 8.30.

Projekt zakłada zorganizowanie dziennej opieki nad najmłodszymi w okresie wakacyjnym. Adresatami oferty są dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (4-10 lat). Uczestnicy projektu zostaną podzieleni na 10-osobowe grupy. Każda grupa będzie miała swojego opiekuna – animatora. Program zawiera wiele atrakcji mających na celu wszechstronny rozwój najmłodszych klientów.

Plac zabaw Inca Play ma za zadanie przenieść dzieci w wieku od pierwszego do jedenastego roku życia w tajemniczy świat baśniowych postaci. Dzieci mogą m.in. przejść labirynt przeszkód, do woli pływać pirackim statkiem, kręcić się na diabelskim młynie i skakać na dmuchanej wieży jak w wesołym miasteczku.

W strefie malucha zostały przygotowane dodatkowe atrakcje dla dzieci do piątego roku życia: interaktywne domki dla najmłodszych, bujaki, huśtawki, zjeżdżalnie i samochodziki. Starsi natomiast znajdą coś dla siebie w strefie gier zręcznościowych i video. Inca Play jest również organizatorem przyjęć urodzinowych dla najmłodszych.